Tonery, náplně, cartridge, inkoust a plnící sady.
 Hodnocení
5/5
 Newsletter
 Rychlý Kontakt
printerJam
  Česká 1340
  43401   Most
  +420 773 922 949
 

QR code
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská pošta
ZASILKOVNA
 Google+ Badge
 • Přidáno: 17.04.2014

Často kladené dotazy 

Jaký je rozdíl mezi kompatibilními náplněmi či tonery a originálními náplněmi či tonery?

 • Kompatibilní náplně jsou vyrobeny tak aby splnili požadavky originálních inkoustových náplní nebo laserových tonerů. Nevykazují chyby a nabízí vysokou kvalitu výsledného tisku. Kompatibilní náplň je nový a značkový produkt. Jde o efektivní úsporné řešení v porovnání s originální inkoustovou nebo laserovou náplní či tonerem. Používáním kompatibilních inkoustových nebo laserových náplní Vy, jakožto náš zákazník můžete využít velkých úspor. Použití kompatibilních náplní nijak neomezuje záruční dobu vaší tiskárny.

Jaké jsou výhody tisku repasovanými či kompatibilními náplněmi?

 • Naskladňujeme pouze ty nejkvalitnější náplně, které prochází těmi nejpřísnějšími testy pro zajištění stejné kvality s originálními náplněmi, tonery či cartridgemi. Repasované náplně nejsou závadné vůči životnímu prostředí.
 • Recyklováním náplně, toneru či cartridge, pomáháme ohromným způsobem naší planetě! Pokud se nerecyklují, pouze plní skládky. "V roce 2014 bude uloženo 600 milionů laserových tonerů a 1,9 miliardy inkoustových cartridgí na skládku."

  Ohrozí kompatibilní nebo repasované náplně či tonery záruční lhůtu mé tiskárny?

  • Mnoho lidí má obavy, že použitím kompatibilních nebo repasovaných náplní jejich tiskárna ztratí záruku, ale je to jinak! Vaše záruka tiskárny nemůže být narušena jen protože jste se rozhodli používat kompatibilní náplně pokud výrobce nedokáže, že tyto náplně způsobily přímé poškození vaší tiskárny - což je téměř nemožné. A to z důvodu, že náplň, toner jednoduše sedí v zásobníku stejně jako originální. Nicméně i když by se tak zázrakem stalo, výrobce má volbu neopravit tuto vadu, avšak záruka je dále platná pro jakékoliv další případné poruchy.

  Můžete mi poradit jakou náplň nebo toner mohu použít?

  • V e-shopu jsme se snažili nastavit intuitivní vyhledávání tak:

   1. když znáte značku a tip své tiskárny, vás to navedlo - tak aby, jste se dostali k cíli a k produktu či produktům, které jsou pro váš tiskový stroj to pravé.
   2. když znáte značku a tip své, buď inkoustové cartridge, nebo laserového toneru, vás to navedlo přímo k produktu (toneru či náplním), který nese stejný název.
   3. pokud jste zvyklí hledat, tak že tip tiskárny nebo laserového toneru či inkoustové cartridge nebo náplně napíšete do kolonky v pravé horní části e-shopu (hledat) , tak prostě vepište co potřebujete a stiskněte "lupu".
   
  Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.