Alexa
 Newsletter
 Rychlý Kontakt
printerJam
  Česká 1340
  43401   Most
  +420 773 922 949
 

QR code
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská pošta
ULOŽENKAZASILKOVNA
 Google+ Badge

Výkup nepoužitých originální tonerů, inkostových náplní a příslušenství k tiskárnám

Nabízíte laserový toner?

Vždy od vás vykoupíme originální laserové tonery, inkoustové náplně, fixační jednotky (fuser), zapekací jednotky, obrazové válce a jiné zbytkové příslušenství k tiskárnám, či kopírkám.

Pořídily jste si nový tiskový stroj a ke starému vám zůstal spotřební materiál (laserový toner, inkoustová náplň či jiné příslušenství) tak nám učiňte nabídku. Vždy je nutné napsat přesný název spotřebního materiálu, nikoliv název stroje (tiskárny, kopírky vaší multifunkce), vzhledem k tomu, že existuje často několik druhů tonerů s různou kapacitou, umožňuje nám to pak lépe pochopit o jaký toner, či inkoustovou náplň se jedná. Vyděláte na něčem co už nepotřebujete a pomůžete jinému zase ušetřit.

Vždy vám nabídneme fér cenu za váš spotřební materiál pro tisk. Zboží od Vás vyzvedneme na své vlastní náklady společností DPD, Upozorňujeme, že balík nesmí překročit maximální rozměry 120x60x60 cm a maximální hmotnost 31 kg. (avšak takových balíků může být např. 5). 
 

KATEGORIE STAVU OBALU

Kategorie A 
Perfektní vzhled, nepoškozená a nepopsaná krabice,  bez štítků,  trhlin a škrábanců, vypadá jako nová, přímo od výrobce.
Kategorie B
Krabice má jednu nebo dvě kosmetické vady, může na ní být jeden nalepený štítek, promáčknutý roh, či menší nápis. 
Kategorie C 
Krabice má tři nebo více kosmetických vad, v krabici může být díra, může na ní být více štítků, může být natržená - ale produkt uvnitř je vždy neporušený  -  v originálním sáčku. Kategorie C je stále neotevřená krabice 
Kategorie D
Je otevřená krabice. Krabice může mít perfektní vzhled, ale může být i zničená. Produkt nemusí mít originální sáček, ale musí být neporušený a musí mít originální seal (v případě že hovoříme o výrobku, který seal skutečně má). 
Kategorie E
Kazeta nemá původní obal, ale je plně funkční, nepoužitá a nejsou odstraněny sealy.


U tonerů značky HP uveďte zda se jedná o nový (tmavě modrý se vzorem) nebo starý obal (světle modrý s bílou).

Tonery originální nyní nesmějí být starší expirace 2013, u inkoustových náplní 2014. Zašlete nám excelovou nabídku, my ji zpracujeme => většinou do 3 prac. dní zasíláme cenovou nabídku => v případě dohody vyplatíme 1/2 peněz převodem ihned => do 10 dní zbytek.
 
Pokud nevíte do jaké kategorie toner zařadit, tak prosím zašlete fotografie toneru. 
 Odznak
 
Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.